arcanum webáruház, webshop

Üdvözöljük!

    

Termék kategória

·

Allergia, asztma kezelése


·

Altató, nyugtató


·

Antioxidánsok, Q10


·

Aranyér, visszér


·

Arc és szemránckrém


·

Ásvány ékszerek


·

Ayurvéda


·

Bőr: rozacea,vitiligo, májfolt, szeplő,stb


·

Csecsemőápolás


·

Csontritkulás, csonterősítés


·

Cukorbetegek számára


·

Daganatos betegségek


·

Depresszió, pánikbetegség


·

DEVA és BACH virágesszenciák


·

Dohányzók számára


·

Egyéb termékek


·

Ekcéma


·

Elektromos eszközök


·

Emésztőrendszer


·

Energy termékek


·

Erőnlét fokozása


·

Eveline kozmetikumok


·

Fájdalom és lázcsillapítók


·

Felfekvés, fekély


·

Fogamzás elősegítése


·

Fogamzásgátlás


·

Fogyasztószerek


·

Fül-orr


·

Gombás fertőzések


·

Gyorstesztek


·

Hajápolás (hajhullás, korpa)


·

Hiánycikk


·

Homeopátia


·

Horkolás


·

Húgyutakra ható szerek


·

Hüvelyápolás (fertőzések)


·

Illóolajok, hidegen sajtolt olajok


·

Immunrendszer erősítése


·

Inkontinencia termékek


·

Ízületi /izomfájdalmak, rheuma


·

Izzadás (test-és lábszag)


·

Klimax, menstruációs zavarok


·

Krisna-völgyi termékek


·

Lisztérzékenyek számára


·

Lúgosító termékek


·

Májvédelem


·

Meghűlés, köhögés, nátha, influenza


·

Méregtelenítés, salaktalanítás


·

Narancsbőr, terhességi csíkok


·

Omega-3 zsírsav


·

Pajzsmirigyre ható


·

Pikkelysömör


·

Porcerősítés, porckopás


·

Potencianövelő termékek


·

Prosztata megbetegedés


·

Ráncosodás (öregedés elleni)


·

Reform élelmiszer


·

Schüssler termékek


·

Sebkezelés, fertőtlenítőszerek


·

Száj (herpesz, afta, műfogsor)


·

Szappanok (szilárd, folyékony)


·

Szédülés, fülzúgás, memóriazavar


·

Szem (műkönny, látászavar)


·

Szemölcs, tyúkszem, bőrkeményedés


·

Szív és érrendszer (koleszterin)


·

Szúnyog, kullancs


·

Tea (gyógynövény, gyümölcs)


·

Tejcukorérzékenyeknek


·

Terhesség /szoptatás alatt


·

Termékajánló


·

Testápolás (bőr, kéz, láb)


·

Tetű, poratka, féreg ellen


·

Tudástár online olvasásra


·

Tusfürdő, fürdősó


·

u: 1000 Ft alatti


·

Vitamin gyermekeknek


·

Vitaminok várandósoknak


·

Vitaminok, ásványi anyagok


·

Wellness termékek

Gyártó

Ismertebb márkák

Az ismertebb termékek, melyeket nálunk is megtalálhat.

Alocado, air wolf, armonia, aromax, babé, bálint, boextra, béres, bioco, bioheal, bionit, bionit, biomed, biotech, boiron, cerumen, deva, dr. chen, dr. herz, dr. czeizel, dr. organic, dr. aliment,  dr. theiss, energy, estrea, eveline, frezyderm, gere, gyógyfű, hélia, herbária, herbiotikum, holistic pharma, innopharm, interherb, jamieson, jinjang, jutavit, kék lukács, masteraid, mecsek, medicura, naturtanya, naturland, ocso, pharmadoct, pharmaforte, pharmavit, sanct bernhard, sandoz, scholl, schüssler, silanus, solio, supherb, swanson, vita crystal, vitaday, vitamin station, vitamintár, vitanorma, vitapaletta, walmark, varga, jamuna, arkocaps, bioeel, celsus, bach, dr kelen, hillvital, netamin, panarom, virde, vitaking

Akciós termékek

Huminiqum szirup 250ml *
Huminiqum szirup 250ml *

bruttó 5.330 Ft
AKCIÓ! - 18%
bruttó 4.350 Ft

További akciós termékek

Bisnode

Hivatalos adatok


     felügyeleti szerv:
Országos Tisztifőorvosi Hivatal

Felhasználási feltétel
Adatkezelési tájékoztató
Jogi nyilatkozat
Neo Citran kapszula 16x*
bruttó 1.733 Ft
AKCIÓ! - 12%
bruttó 1.530 Ft
16 db = 1530 Ft / 1 db = 96 Ft
Mennyiség: doboz
Nyomtatható változat Elküldés egy ismerősnek KedvencekhezKérdés küldése
Neo Citran kapszula 16x*

Betegtájékoztató: Információk a felhasználó számára

 

Neo Citran megfázásra és köhögésre kemény kapszula

paracetamol, fenilefrin-hidroklorid, gvajfenezin

 

Felnőttek és 16 éves vagy annál idősebb serdülők számára

 

Mielőtt elkezdi alkalmazni ezt a gyógyszert, olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mert az Ön számára fontos információkat tartalmaz.

Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően alkalmazza.

·                Tartsa meg a betegtájékoztatót, mert a benne szereplő információkra a későbbiekben is szüksége lehet.

·                További információkért vagy tanácsért forduljon gyógyszerészéhez.

·                Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármely lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. Lásd 4. pont

·                Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát, ha tünetei 3 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

 

A betegtájékoztató tartalma

1.              Milyen típusú gyógyszer a Neo Citran megfázásra és köhögésre kemény kapszula (továbbiakban Neo Citran kapszula) és milyen betegségek esetén alkalmazható?

2.              Tudnivalók a Neo Citran kapszula alkalmazása előtt

3.       Hogyan kell alkalmazni a Neo Citran kapszulát?

4.       Lehetséges mellékhatások

5.       Hogyan kell a Neo Citran kapszulát tárolni?

6.       A csomagolás tartalma és egyéb információk

 

 

1.             Milyen típusú gyógyszer a Neo Citran kapszula és milyen betegségek esetén alkalmazható?

 

A Neo Citran kapszula megfázás, meghűlés és influenza tüneteinek rövid távú kezelésére szolgál. Ezek közé a tünetek közé tartozik az enyhe/közepes erősségű fájdalom, láz, orrdugulás és hurutos köhögés.

 

A Neo Citran kapszula kizárólag felnőttek és 16 éves vagy annál idősebb serdülők számára javasolt.

 

A Neo Citran kapszula kizárólag akkor alkalmazható, ha az alábbi tünetek mindegyike fennáll: fájdalom és/vagy láz, orrdugulás és hurutos köhögés.

 

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát, ha tünetei 3 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak, vagy ha a köhögést magas láz, bőrkiütés vagy tartós fejfájás kíséri.

 

Hogyan fejti ki hatását a Neo Citran kapszula?

A Neo Citran kapszula három hatóanyagot tartalmaz:

·                a paracetamol fájdalom- és lázcsillapító.

·                a fenilefrin az orrdugulást csökkenti. Az orrnyálkahártya duzzanatának csökkentése révén megszünteti az orrdugulást és könnyebbé teszi a légzést.

·                a gvajfenezin egy köptető, amely fellazítja a váladékot és megkönnyíti a hurutos köhögést.

 

 

2.             Tudnivalók a Neo Citran kapszula alkalmazása előtt

 

Ne alkalmazza a Neo Citran kapszulát:

·                ha allergiás a paracetamolra, a fenilefrin-hidrokloridra, a gvajfenezinre vagy a gyógyszer (6. pontban felsorolt) egyéb összetevőjére,

·                ha szívbetegsége van vagy magas a vérnyomása (hipertónia),

·                ha cukorbeteg,

·                ha pajzsmirigy-túlműködése van,

·                ha zárt zugú zöldhályogja (glaukómája) van (magas a szem belnyomása),

·                ha a vese közelében található mellékvesét érintő bizonyos daganatos betegsége van (feokromocitóma),

·                ha jelenleg monoamino-oxidáz-inhibitorokat szed, vagy az elmúlt 14 napban szedett ilyet (ezek a depresszió vagy a Parkinson-kór kezelésére használt gyógyszerek),

·                ha triciklusos antidepresszánsokat szed,

·                ha béta-blokkolókat szed (ezek magas vérnyomás és szívproblémák kezelésére alkalmazott gyógyszerek),

·                ha más szimpatomimetikus készítményeket, például orrdugulást csökkentő, étvágycsökkentő és amfetaminszerű pszichostimuláns szereket szed.

 

Figyelmeztetések és óvintézkedések

Fontos, hogy a Neo Citran kapszulát kizárólag akkor alkalmazza, ha az alábbi tünetek mindegyike fennáll: fájdalom és/vagy láz, orrdugulás és hurutos köhögés.

 

Paracetamolt tartalmaz.

Ne szedje más paracetamol-tartalmú készítményekkel együtt!

Súlyos májkárosodás alakulhat ki, ha túllépi a paracetamol maximális napi adagját.

 

Általánosságban, a fájdalomcsillapítók rendszerinti alkalmazása, különösképpen több fájdalomcsillapító kombinációban történő alkalmazása tartós vesekárosodást okozhat, növelve a veseelégtelenség kockázatát.

 

A gyógyszer szedésének ideje alatt ne fogyasszon alkoholos italokat.

Ne szedje együtt más, köhögés, megfázás vagy orrdugulás elleni készítménnyel.

 

Forduljon orvoshoz, ha tünetei 3 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak, vagy ha a köhögést magas láz, bőrkiütés vagy tartós fejfájás kíséri.

 

A Neo Citran kapszula alkalmazása előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével:

·                ha szív-és érrendszeri problémája van,

·                ha veseproblémája van,

·                ha májproblémája van

·                ha prosztata-megnagyobbodása van, mivel vizelet-visszatartás vagy vizelési nehézség állhat fenn Önnél,

·                ha vérkeringési problémája van (például Raynaud-szindróma),

·                ha enyhe sárgaság áll fenn Önnél (Gilbert-szindróma),

·                ha glükóz-6-foszfát-dehidrogenáz-hiány áll fenn Önnél (enzimhiány),

·                ha a vörösvértestek kóros pusztulása áll fenn Önnél (hemolitikus anémia),

·                ha kiszáradt állapotban van vagy krónikusan alultáplált,

·                ha Önnél krónikus köhögés, asztma vagy tüdőtágulat (tüdőbetegség) áll fenn.

 

Gyermekek és serdülők

A készítmény nem alkalmazható 16 év alatti serdülők és gyermekek esetén, illetve olyan 16 és 18 év közötti serdülők esetén, akik testtömege nem éri el az 50 kg-ot.

 

Egyéb gyógyszerek és a Neo Citran kapszula

Ne alkalmazza a Neo Citran kapszulát, ha jelenleg az alábbiakat szedi:

·                a depresszió és a Parkinson-kór kezelésére alkalmazott monoamino-oxidáz-inhibitorok (MAOI‑k), vagy a depresszió kezelésére alkalmazott triciklusos antidepresszánsok vagy ha az elmúlt 14 napban szedett ilyen készítményt.

·                vérnyomáscsökkentő gyógyszerek, például béta-blokkolók.

·                szimpatomimetikus készítmények, például orrdugulást csökkentő, étvágycsökkentő és amfetaminszerű pszichostimuláns szerek.

 

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett, valamint szedni tervezett egyéb gyógyszereiről, különösen az alábbiakról:

·                a szívelégtelenség és a rendellenes szívritmus kezelésére alkalmazott gyógyszerek (digoxin és más szívglikozidok).

·                vérhígító (véralvadásgátló) gyógyszerek, például warfarin vagy más kumarinok.

·                hányinger és hányás elleni gyógyszerek, például metoklopramid vagy domperidon.

·                tuberkulózis (rifampicin és izoniazid), illetve baktériumok okozta fertőzések (klóramfenikol) elleni gyógyszerek.

·                epilepsziás rohamok kezelésére alkalmazott gyógyszerek, például lamotrigin, fenitoin, fenobarbitál és karbamazepin.

·                a koleszterinszint csökkentésére alkalmazott kolesztiramin.

·                a HIV-fertőzés (AIDS) kezelésére alkalmazott zidovudin (AZT).

·                a köszvény kezelésére alkalmazott probenecid.

·                a migrén esetén alkalmazott ergotamin és metil-szergid.

·                láz vagy enyhe fájdalom kezelésére alkalmazott gyógyszerek (szalicilátok/szalicil-amid).

·                paracetamol-tartalmú gyógyszerek vagy meghűlés és influenza esetén alkalmazott orrdugulás-csökkentők.

·                a műtéti altatáshoz használt, halogénezett anesztetikumok.

·                ha Önnél vizeletvizsgálatot végeznek, tájékoztassa orvosát, hogy ezt a gyógyszert szedi.

 

A Neo Citran kapszula egyidejű bevétele étellel, itallal és alkohollal

Ne igyon alkoholt, amíg a gyógyszert szedi!

Ez a gyógyszer étkezéstől függetlenül bevehető.

 

Terhesség és szoptatás

Ne alkalmazza a Neo Citran kapszulát, ha terhes, vagy ha szoptat!

 

A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és a gépek kezeléséhez szükséges képességekre

Ez a készítmény szédülést okozhat. Ha szédül, ne vezessen gépjárművet, illetve ne kezeljen gépeket.

 

 

3.             Hogyan kell alkalmazni a Neo Citran kapszulát?

 

Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően szedje. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

 

A készítmény ajánlott adagja

50 kg feletti felnőttek, időskorúak és 16 éves vagy annál idősebb serdülők:

·                2 kapszula 4–6 óránként, szükség szerint.

·                A napi maximális adag nem haladhatja meg a 24 órán belüli 6 kapszulát (2 kapszula naponta 3 alkalommal) (ez 3000 mg paracetamolnak, 36,6 mg fenilefrin-hidrokloridnak és 600 mg gvajfenezinnek felel meg).

·                A készítményt 3 napnál tovább ne szedje. Tájékoztassa kezelőorvosát, ha tünetei 3 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak, vagy ha a köhögést magas láz, bőrkiütés vagy tartós fejfájás kíséri.

 

A készítmény nem alkalmazható olyan felnőttek, időskorúak és 16 éves vagy annál idősebb serdülők esetében, akik testtömege nem éri el az 50 kg-ot.

 

Az itt feltüntetett adagot ne lépje túl.

 

Alkalmazása gyermekeknél és serdülőknél

A készítmény 16 évesnél fiatalabb gyermekek és serdülők esetén nem alkalmazható.

A készítmény nem alkalmazható olyan 16 és 18 év közötti serdülők esetén, akik testtömege nem éri el az 50 kg-ot.

 

Májbetegek

Károsodott májműködésű betegeknél az adagot csökkenteni kell, vagy az egyes adagok között több időnek kell eltelnie. A gyógyszer alkalmazása előtt kérjen tanácsot kezelőorvosától. A napi maximális adag nem haladhatja meg a 24 órán belüli 4 kapszulát (az egyes adagok bevétele között legalább 8 óra eltelt idő szükséges).

 

Vesebetegek

Veseelégtelenségben szenvedő betegeknél az egyes adagok között több időnek kell eltelnie. A gyógyszer alkalmazása előtt kérjen tanácsot kezelőorvosától. A gyógyszertárakban a megfelelő készítmények elérhetőek.

 

Hogyan kell alkalmazni a Neo Citran kapszulát?

Szájon át történő alkalmazásra.

Egészben, szétrágás nélkül kell bevenni egy pohár vízzel.

 

Ha az előírtnál több Neo Citran kapszulát alkalmazott

Ha a gyógyszerből véletlenül túl sokat vett be, azonnal forduljon orvoshoz, még akkor is, ha jól érzi magát, mivel fennáll a késői, súlyos májkárosodás kockázata.

 

Ha elfelejtette alkalmazni a Neo Citran kapszulát

Ha egy adagot elfelejt bevenni, vegye be amint eszébe jut, kivéve, ha már közel van a következő adag bevételének ideje. Ezután folytassa a kezelést az ajánlottak szerint. Két adag között mindig hagyjon legalább 4 órás időszakot eltelni. Ne vegyen be kétszeres adagot (4 kapszula) a kihagyott adag pótlására.

 

Ha bármilyen további kérdése van a gyógyszer alkalmazásával kapcsolatban, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

 

 

4.       Lehetséges mellékhatások

 

Mint minden gyógyszer, így ez a gyógyszer is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

 

HAGYJA ABBA a Neo Citran kapszula alkalmazását, és azonnal forduljon orvoshoz, ha az alábbiakat tapasztalja:

·                allergiás reakciók, ezen belül zihálás, légszomj, az arc vagy a száj bedagadása,

·                bőrkiütés (ezen belül csalánkiütés, viszketés), bőrpír,

·                hámlás, hólyagok, sebek, fekélyek a szájban,

·                vérrel kapcsolatos problémák, ezen belül szokatlan vérzés vagy véraláfutás,

·                bőr vagy szem sárgás elszíneződése (sárgaság), mely májbetegségre utalhat.

A fenti mellékhatások ritkák (1000-ből legfeljebb 1 betegnél fordul elő) vagy nagyon ritkák. Különösen a súlyos bőrreakciók nagyon ritkák (10 000-ből kevesebb, mint 1 betegnél fordul elő).

 

Az alábbi mellékhatások ritkán vagy nagyon ritkán fordulhatnak elő (1000-ből legfeljebb 1 betegnél fordul elő vagy 10 000-ből kevesebb, mint 1 betegnél fordul elő). Ha az alábbiak bármelyikét észleli, tájékoztassa kezelőorvosát:

·                gyomorfájás vagy hasi panaszok (hasmenés, hányinger és hányás)

·                fejfájás vagy szédülés

·                magas vérnyomás, erős szívdobogás, gyors szívverés

·                alvászavar, nyugtalanság, idegesség, ingerlékenység vagy zavartság

·                légzési nehézség

·                tág pupilla, magas szemnyomás.



Súly: 50 g

ÁFA: 5

Megtekintve: 79
Nyomtatható változat Elküldés egy ismerősnek KedvencekhezKérdés küldése


Ügyfélszolgálat


06-94-379-028

dr. Schmidtné
dr.Szabó Piroska
 
szakgyógyszerész
Gyógyszertárvezető (Rum)


dr. Schmidt József
szakgyógyszerész

Gyógyszertárvezető ( Káld)

Ásványékszer
LISTA

 

Termékajánló

Bankkártya elfogadás

Partnereink

egészségmegőrzés webáruházak árai, ajánlatai

Látogassa meg a Arcanum gyógyszertár webüzletet a ShopManian


Webáruház készítés és bérlés

0.15 mp



   Glutén gyógyszerekben    homeopátia allergia    DEPRESSZIÓ, alvászavar    schüssler alkalmazás képekkel    Terhességi vitaminok    GYÓGYNÖVÉNYEK betegségekre    Koleszterin    Beszerzése hosszadalmas    Candida diéta    ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐK    ékszer táblázat    Deva folytatás    Schüssler tünet    vitamin igény folyt    Zöldkagyló hatása    Glukózamin szulfát    MSM    KURKUMIN    Kondroitin szulfát    Édesítőszerek fajtái    Természetes antibiotikumok    szemcseppek    Ellenőrzés    Vásárlási tájékoztató    Szelén hatásai    BACH virágesszenciák    Szállítási költségek    TOJÁS, TEJ, PORATKA,MACSKA ALLERGIA    Biztonsági adatlapok    Szénanáthát kimutató teszt    Immunrendszer    Tejelválasztás    Kék Lukács termékek    Féreghajtó, féregirtó    körömvirág hatása    Termékenység    Sugárkezelés    Önvizsgálati teszt folyt    Promóciós kód    Virágesszecia folyt.    vizelet vizsgálat    Ínhüvely gyulladás    Mi okoz hányingert?    allergia kezelése    Vitamin 6 hóig    Vitamin 7-12 hóig    Vitamin 1-3 éveseknek    Vitamin 4-6 éveseknek    Vitamin 7-10 éveseknek    Vitamin 11-14 éves    Vitamin 15-18 éves    Vitamin 19-50 évesek    arcüreg gyulladás    Vitamin 50 éveseknek    Vitamin terheseknek    Vitamin szoptatóknak    Vitamin fizikai munka    Vitamin stressz alatt    Vitamin dohányzóknak    Vitamin alkoholisták    Vitamin klimax alatt    Emésztés összefoglaló    Fogamzás elősegítése    Köszvény kezelése    Ajakápolás    FOGYÁSI TRÜKKÖK    Deva általános    Horoszkóp-ásványok    Mi okoz hasmenést?    Prolaktin    összetett deva spray    Ágymelegítők    bárányhimlő    Korai magömlés    GINKGO BILOBA    Bioco termékek    Hasizomerősítők    Pharmaforte termékek    Ásványi anyagok hiánya- túladagolás    Idegkárosodás ( NEUROPÁTIA )    BISNODE    SCHÜSSLER terhességben    Energy termékek    hüvelyi pH    Ránctalanítók    Arclemosó, tonik, maszk    Szemránckrémek    Bőrfeszesítő, tömörség    Növényi kivonatokkal    Arany, gyémánt, ezüst    rozacea, vitiligo, májfolt, pigment    Állati eredetű    Hidratálók    Jód pótlása    Vesekövesség    allergia egyéb szerei    Asztma kezelése    Szappanok    Körömápolás    Intim mosakodás    Visszér kezelése    Aranyér    Porcerősítők komponens    Vitamin 50 éven felül    Vitaminok férfiaknak    vitaminok cukorbetegeknek    Vitaminok felnőtteknek    Ásványi (Ca, Mg, Se, Zn)    Vas tartalmú készítmények    PATTANÁSOS BŐR    Étvágycsökkentők    Bélflóra helyreállítása    Gyomorégés    puffadás kezelése    Emésztési problémák    Hányinger csillapítása    Tejcukorérzékenység    Bőrgomba    Körömgomba    Hüvelygombásodás    Herpesz    Műfogsor ápolása    Fogínysorvadás    Fényvédelem    Torokfertőtlenítés    Diabetikus édesség    Édesítőszerek    hüvely szárazság    klimax teszt    Lisztérzékenység    candida kimutatása    ovuláció időpontja    székletvér    drog tesztek    ételintolerancia    prosztata teszt    Húgyúti fertőzés    Fertőzőbetegségek    Ekcémás bőr    fogzás    hasfájós csecsemő kezelése    Orrjárat tisztítás    popsiápolás    fejbőrápolás, koszmo    Q10 vitaminok    Homoktövis    grapefruitmag    Sebellátás, sebkezelés lehetőségei    Tabletták hajhullásra    Fülzsír kezelése    Hialuron tartalmú    Lúgosító teák    általános erősítő    HALOLAJ    Lenmagolaj    Omega-3 gyerekeknek    fokhagyma medvehagyma    IDŐSKORI LÁTÁSROMLÁS    Műkönnyek szemszárazságra    Méregtelenítő tapaszok    Béltisztító termékek    Méregtelenítés    Béta glükán tartalmú    Paradicsom kivonat    Fűrészpálma kivonat    Progeszteron    Holt-tengeri termékek    Ásvány ékszerek 1.    Ásvány ékszerek 2 folyt.    Dr. Organic termékek    Aloe vera termékek    Narancsbőr    Psoratinex pikkelysömörre    Hair nice termékek    E recept    ásványok tisztítása, energetizálás    Vizeletcsepegés    Böngésző folytatasa    Cigaretta terhesség alatt    Alocado termékek    Őszülés elleni    Növényi szterinek    Schüssler kereső    Hány nap múlva    Bélférgesség    Fizetési módok    személyes átvétel    megjegyzés a rendelés    Egyedi ékszerek ásványból    Viviscal hajnövesztő    gyömbér    AJÁNDÉKOKNAK VALÓ    Száraz bőr    ÍZÜLETI KRÉMEK    Homeopátia szülés    Sebgyógyulást elősegítő    Macskagyökér kivonatok    Citromfű    Melatonin    Teakészítmények    Komló    Összetett készítmények    Orbáncfű    Egyéb készítmények    Adatkezelés    Rostok    Kolosztrum    A vitamin    B vitamin csoport    C vitamin    D vitamin    E vitamin    K vitamin    ŐSZÜLÉS    Olvasnivaló    Ráncosodás    Szájápolás-homeopátia    karkötők    Meridiánok    böngésző    Változás 2013.április 1-től    Ásvány számozása 2    Acidózis, alkalózis    Terhesség, szoptatás    Betegségek lelki okai    Porcerősítés gyermekkorban    Armonia termékcsalád    Preventa víz használata    Videók    Akció    Vevőszolgálat    Vitamin ajánló    Antioxidánsok    Progeszteron női    Expediáláshoz    expediáláshoz Hasmenés    Schüssler krémek    Online Patika    Köröm elváltozások    online fizetés később    Zodiákus    méhen belüli fogamzásgátló eszközök    IBS irritabilis colon szindroma    Gombafertőzés ( bőr, köröm, hüvely)    Schüssler táblázat    Akvamarin    Amazonit    Ametiszt    Vércsoport diéta    Aventurin    Hematit hatása    Gránát hatásai    Hegyikristály hatásai    Jáspis hatásai    Holdkő hatásai    Howlit hatásai    Jáde hatásai    Kalcedon hatása    Karneol hatása    Malachit hatása    Napkő hatása    Rózsakvarc hatása    Rodonit hatása    adatkezelés folytatása    dr. Matejcsik Csaba homeopata    Orrcsepp/orrspray adagolása    Inkontinencia nadrágpelenkák betét    Mol pont lista 2    Figyelmeztetések, gyógyszerkölcsönh    Bankkártya elfogadás    Hisztamin intolarencia    A Lyme kór kezelése tünetei    Kálium hatása    Króm szabályozza a vércukor azintet    Teafa olaj hatásai és termékek    Gyógynövények hatásai II.    Gógynövények hatásai III.    Betegségek és kezelési lehetőségei    Nátha( orrhurut) rhinitis acuta    kakaóvaj    Aminosavak hatása    Argánolaj, jojobaolaj, szőlőmagolaj    Tesztek allergiában, gyorsan segít    mi okoz viszketést?    Gyorstesztek otthoni vizsgálathoz    Vesekárosodásra utaló tünetek    Barátcserje hatása    Kullancs okozta betegségek    Mitől puffadok?    Dr. Herz termékek    Epekövesség    gyógyító ásványok    Természetes gyógymódok:légút    Vakcinák    vakcinák 2.    vakcinák 3.    Gyomorrontás    A Folsav szerepe    Policisztás ovárium    Ebédválasztó    Vérszegénység/anaemia    Betegségek (gyakoribb)    Tünetek/panaszok    Hogyan hatnak?    Diéták betedségekben    kólika, hasfájás homeopátiás    Viselkedési zavarok homeopátiával    Magas vércukorszint    Hasnyálmirigy és feladata    Konfliktus kezelés