arcanum webáruház, webshop

webáruház felső lábléc
webáruház négyzet fájl

MIT KERESSÜNK?

Termék kategória

· Allergia, asztma kezelése
· Altató, nyugtató
· Antioxidánsok, Q10
· Aranyér, visszér
· Arc és szemránckrém
· Ásvány ékszerek
· Ayurvéda
· Bőr: rozacea,vitiligo, májfolt, szeplő,stb
· Csecsemőápolás
· Csontritkulás, csonterősítés
· Cukorbetegek számára
· Daganatos betegségek
· Depresszió, pánikbetegség
· DEVA és BACH virágesszenciák
· Dohányzók számára
· Egyéb termékek
· Ekcéma
· Elektromos eszközök
· Emésztőrendszer
· Energy termékek
· Erőnlét fokozása
· Eveline kozmetikumok
· Fájdalom és lázcsillapítók
· Felfekvés
· Fogamzás elősegítése
· Fogamzásgátlás
· Fogyasztószerek
· Fül-orr
· Gombás fertőzések
· Gyorstesztek
· Hajápolás (hajhullás, korpa)
· Hiánycikk
· Homeopátia
· Húgyutakra ható szerek
· Hüvelyápolás (fertőzések)
· Illóolajok, hidegen sajtolt olajok
· Immunrendszer erősítése
· Inkontinencia termékek
· Ízületi /izomfájdalmak, rheuma
· Izzadás (test-és lábszag)
· Klimax, menstruációs zavarok
· Krisna-völgyi termékek
· Lisztérzékenyek számára
· Lúgosító termékek
· Májvédelem
· Meghűlés, köhögés, nátha, influenza
· Méregtelenítés, salaktalanítás
· Narancsbőr, terhességi csíkok
· Omega-3 zsírsav
· Pajzsmirigyre ható
· Pikkelysömör
· Porcerősítés, porckopás
· Potencianövelő termékek
· Prosztata megbetegedés
· Ráncosodás (öregedés elleni)
· Reform élelmiszer
· Schüssler termékek
· Sebkezelés, fertőtlenítőszerek
· Száj (herpesz, afta, műfogsor)
· Szappanok (szilárd, folyékony)
· Szédülés, fülzúgás, memóriazavar
· Szem (műkönny, látászavar)
· Szemölcs, tyúkszem, bőrkeményedés
· Szív és érrendszer (koleszterin)
· Szúnyog, kullancs
· Tea (gyógynövény, gyümölcs)
· Tejcukorérzékenyeknek
· Terhesség /szoptatás alatt
· Termékajánló
· Testápolás (bőr, kéz, láb)
· Tetű, poratka, féreg ellen
· Tudástár online olvasásra
· Tusfürdő, fürdősó
· Választható ajándékok
· Vitaminok, ásványi anyagok
· Wellness termékek

Gyártó

Formák, alkalmazási módok

ampulla, tapasz, kenőcs (unguentum) krém (crem), tabletta, filmtabletta, drazsé, oldat (solutio), pasta, rázókeverék, pezsgőtabletta, lapka, szopogató tabletta, nyelv alatti, orrspray, orrcsepp, fülcsepp, hüvelykúp, végbélkúp, hintőpor, fürdősó, , orrtapasz, szirup, sampon, kapszula
Felügyeleti szerv:
Országos Tisztifőorvosi Hivatal

Ismertebb márkák

Az ismertebb termékek, melyeket nálunk is megtalálhat.

Alocado, air wolf, armonia, aromax, babé, bálint, boextra, béres, bioco, bioheal, bionit, bionit, biomed, biotech, boiron, cerumen, deva, dr. chen, dr. herz, dr. czeizel, dr. organic, dr. aliment,  dr. theiss, energy, estrea, eveline, frezyderm, gere, gyógyfű, hélia, herbária, herbiotikum, holistic pharma, innopharm, interherb, jamieson, jinjang, jutavit, kék lukács, masteraid, mecsek, medicura, naturtanya, naturland, ocso, pharmadoct, pharmaforte, pharmavit, sanct bernhard, sandoz, scholl, schüssler, silanus, solio, supherb, swanson, vita crystal, vitaday, vitamin station, vitamintár, vitanorma, vitapaletta, walmark, varga, jamuna, arkocaps, bioeel, celsus, bach, dr kelen, hillvital, netamin, panarom, virde, vitaking

Akciós termékek

arcanum 05264
Beurer HK 125 XXL Melegítőpárna UTOLSÓ DARAB

bruttó 22.850 Ft
AKCIÓ! - 15%
bruttó 19.500 Ft

További akciós termékek

Bisnode

Neo Citran Cold and Sinus por 10x
Meghűlés, köhögés, nátha, influenza 
Azonosító: 06552 - Kérdés küldése a termékkel kapcsolatban
bruttó 2.277 Ft
AKCIÓ! - 10%
bruttó 2.040 Ft
10 db = 2040 Ft / 1 db = 204 Ft
Mennyiség: doboz 
Nyomtatható változat Elküldés egy ismerősnek KedvencekhezKérdés küldése
Neo Citran Cold and Sinus por 10x
Betegtájékoztató


Betegtájékoztató: Információk a felhasználó számára

 

Neo Citran Cold and Sinus por belsőleges oldathoz

paracetamol, pszeudoefedrin-hidroklorid

 

Mielőtt elkezdi szedni ezt a gyógyszert, olvassa el figyelmesen az alábbi betegtájékoztatót, mert az Ön számára fontos információkat tartalmaz.

Ezt a gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően szedje.

·                Tartsa meg a betegtájékoztatót, mert a benne szereplő információkra a későbbiekben is szüksége lehet.

·                További információkért vagy tanácsért forduljon gyógyszerészéhez.

·                Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármely lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. Lásd 4. pont.

·                Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát, ha tünetei 3 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

 

A betegtájékoztató tartalma:

1.              Milyen típusú gyógyszer a Neo Citran Cold and Sinus por belsőleges oldathoz (továbbiakban Neo Citran Cold and Sinus) és milyen betegségek esetén alkalmazható?

2.              Tudnivalók a Neo Citran Cold and Sinus szedése előtt

3.       Hogyan kell szedni a Neo Citran Cold and Sinus-t?

4.       Lehetséges mellékhatások

5.       Hogyan kell a Neo Citran Cold and Sinus-t tárolni?

6.       A csomagolás tartalma és egyéb információk

 

 

1.             Milyen típusú gyógyszer a Neo Citran Cold and Sinus és milyen betegségek esetén alkalmazható?

 

A Neo Citran Cold and Sinus két hatóanyagot tartalmaz:

·                a paracetamol fájdalom- és lázcsillapító.

·                a pszeudoefedrin-hidroklorid az orrdugulást csökkenti. Az orrjáratok duzzanatának csökkentése révén felszabadítja az eldugult orrot és segíti a könnyebb légzést. Az orrmelléküregi nyomást is csökkenti.

 

A Neo Citran Cold and Sinus a megfázás és az influenza tüneteivel, például fájdalommal, fejfájással és/vagy lázzal járó orrdugulás és melléküregi váladéklerakódás rövid távú enyhítésére alkalmazandó.

 

A gyógyszer felnőttek és 15 éves vagy annál idősebb serdülők számára javallott.

 

Keresse fel kezelőorvosát, ha tünetei 3 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

 

Ha a fenti tünetek közül csak egyet észlel, lehet, hogy megfelelőbb lenne olyan gyógyszert szednie, amely csak az egyik hatóanyagot tartalmazza.

 

 

2.             Tudnivalók a Neo Citran Cold and Sinus szedése előtt

 

NE szedje a Neo Citran Cold and Sinus-t:

·                ha allergiás a paracetamolra, a pszeudoefedrin-hidrokloridra, a mentolra vagy a gyógyszer (6. pontban felsorolt) egyéb összetevőjére,

·                ha allergiás a földimogyoróra vagy a szójára, mivel ez a gyógyszer szójalecitint (E322) tartalmaz,

·                ha szívbetegsége vagy súlyos koszorúér-betegsége van, vagy magas a vérnyomása (hipertónia),

·                ha pajzsmirigy-túlműködése van,

·                ha zártzugú zöldhályogja (glaukómája) van (magas a szemnyomása),

·                ha Önnél vizeletelakadás (vizeletretenció) áll fenn,

·                ha a vese közelében található mellékvesét érintő daganatos betegsége van (feokromocitóma),

·                ha jelenleg monoamin-oxidáz-gátlókat szed, vagy az elmúlt 2 hétben szedett ilyet (ezek a depresszió vagy a Parkinson-kór kezelésére használt gyógyszerek),

·                ha triciklusos antidepresszánsokat szed,

·                ha béta-blokkolókat szed (ezek magas vérnyomás és szívproblémák kezelésére alkalmazott gyógyszerek),

·                ha más szimpatomimetikus készítményeket, például orrdugulást csökkentő, étvágycsökkentő és amfetaminszerű pszichostimuláló szereket szed.

·                ha terhes.

 

Figyelmeztetések és óvintézkedések

Paracetamolt tartalmaz. NE használja más paracetamol-tartalmú készítményekkel együtt. Súlyos májkárosodás alakulhat ki, ha túllépi a paracetamol maximális napi adagját.

 

A fájdalomcsillapítók hosszan tartó, nagy adagban történő helytelen alkalmazását követően fejfájás jelentkezhet, amelyet nem szabad nagyobb adag fájdalomcsillapító alkalmazásával kezelni.

 

Általában véve a fájdalomcsillapítók rendszeres szedése, különösen több fájdalomcsillapító szer kombinációja maradandó vesekárosodáshoz vezethet, ami a veseelégtelenség kockázatával jár.

 

A fájdalomcsillapítók hosszan tartó, nagy adagban történő helytelen alkalmazásának hirtelen megszakítása fejfájást, kimerültséget, izomfájdalmat, idegességet és autonóm idegrendszeri tüneteket eredményezhet. Ezek a megvonási tünetek néhány nap alatt elmúlnak. Ez idő alatt a fájdalomcsillapítók további szedése kerülendő, és ezt orvosi javaslat nélkül nem szabad újrakezdeni.

 

Ne szedje együtt más influenza, megfázás vagy orrdugulás elleni készítménnyel.

 

A gyógyszer szedésének ideje alatt ne fogyasszon alkoholtartalmú italokat.

 

A Neo Citran Cold and Sinus szedése előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével:

·                ha Önnél krónikus köhögés, asztma vagy tüdőtágulat (tüdőbetegség) áll fenn,

·                ha veseproblémája van,

·                ha májproblémája van,

·                ha szív- és érrendszeri problémája van,

·                ha cukorbeteg,

·                ha prosztata-megnagyobbodása van, ami vizeletelakadást okozhat Önnél,

·                ha vérkeringési problémája van (például Raynaud-szindróma),

·                ha enyhe sárgaság áll fenn Önnél (Gilbert-szindróma),

·                ha glükóz-6-foszfát-dehidrogenáz-hiány áll fenn Önnél (enzimhiány),

·                ha a vörösvértestek kórós lebontása észlelhető Önnél (hemolitikus anémia),

·                ha kiszáradt állapotban van vagy krónikusan alultáplált,

·                ha pszichózis áll fenn Önnél.

 

Gyermekek és serdülők

A gyógyszer 15 évesnél fiatalabb gyermekeknek nem adható.

 

Idősebb személyek

Ezek a betegek különösen érzékenyek lehetnek a pszeudoefedrin központi idegrendszeri hatásaira.

 

Egyéb gyógyszerek és a Neo Citran Cold and Sinus

Feltétlenül tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett, valamint szedni tervezett egyéb gyógyszereiről, különösen az alábbiakról:

·                a depresszió és a Parkinson-kór kezelésére alkalmazott monoamin-oxidáz-gátlók (MAO‑gátlók): ne használja a Neo Citran Cold and Sinus-t, ha jelenleg vagy az elmúlt 14 napban MAO‑gátlókat szed/szedett.

·                a depresszió kezelésére alkalmazott triciklusos antidepresszánsok.

·                vérnyomáscsökkentő gyógyszerek, például béta-blokkolók.

·                a szívelégtelenség és a rendellenes szívritmus kezelésére alkalmazott gyógyszerek (digoxin és más szívglikozidok).

·                vérhígító (véralvadásgátló) gyógyszerek, például warfarin vagy más kumarinok.

·                hányinger és hányás elleni gyógyszerek, például metoklopramid vagy domperidon.

·                tuberkulózis (rifampicin és izoniazid), illetve baktériumok okozta fertőzések (klóramfenikol, linezolid) elleni gyógyszerek.

·                görcsrohamok kezelésére alkalmazott gyógyszerek, például lamotrigin, fenitoin, fenobarbitál és karbamazepin.

·                a koleszterinszint csökkentésére alkalmazott kolesztiramin.

·                a HIV-fertőzés (AIDS) kezelésére alkalmazott zidovudin (AZT).

·                a köszvény kezelésére alkalmazott probenecid.

·                a migrén esetén alkalmazott ergotamin és metil-szergid.

·                paracetamol-tartalmú gyógyszerek vagy meghűlés és influenza esetén alkalmazott orrdugulás‑csökkentők.

·                láz vagy enyhe fájdalom kezelésére alkalmazott gyógyszerek (acetilszalicilsav, szalicilátok).

·                a műtéti altatáshoz használt, halogénezett anesztetikumok.

 

Ha Önnél vizelet- vagy vérvizsgálatot végeznek, tájékoztassa orvosát, hogy ezt a gyógyszert szedi.

 

A Neo Citran Cold and Sinus egyidejű bevétele étellel, itallal és alkohollal

A gyógyszer szedése során ne igyon alkoholt.

A gyógyszer étkezéstől függetlenül bevehető.

 

Terhesség és szoptatás

Ha terhes, ne szedje a Neo Citran Cold and Sinus-t.

Szoptatás ideje alatt ne szedje a Neo Citran Cold and Sinus-t.

 

A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és a gépek kezeléséhez szükséges képességekre

A készítmény szédülést okozhat. Ha szédül, ne vezessen gépjárművet, illetve ne kezeljen gépeket.

 

Fontos információ a gyógyszer bizonyos összetevőiről

A Neo Citran Cold and Sinus az alábbiakat tartalmazza:

·                Szacharóz: Amennyiben kezelőorvosa korábban már figyelmeztette Önt, hogy bizonyos cukrokra érzékeny, keresse fel kezelőorvosát, mielőtt elkezdi szedni ezt a gyógyszert. A készítmény adagonként 6,9 g szacharózt tartalmaz, amit diabétesz mellitusz (cukorbetegség) esetén figyelembe kell venni.

·                Aszpartám (E951) (tasakonként 38 mg), mely fenil-alanin-forrás, ezért alkalmazása fenilketonuriában szenvedő betegek esetében ártalmas lehet (fenilalanint lebontó enzim hiány).

·                Nátrium: A készítmény 1,52 mmol (vagy 35 mg) nátriumot tartalmaz adagonkét, amit kontrollált nátrium diéta esetén figyelembe kell venni.

·                Alluravörös AC (Allura red AC [E129]), narancssárga FCF (Sunset yellow [E110]), azoszínezékek. Allergiás reakciókat okozhatnak.

 

 

3.             Hogyan kell szedni a Neo Citran Cold and Sinus-t?

 

A gyógyszert mindig pontosan a betegtájékoztatóban leírtaknak, vagy az Ön kezelőorvosa vagy gyógyszerésze által elmondottaknak megfelelően szedje. Amennyiben nem biztos az adagolást illetően, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

 

Felnőttek és 15 éves vagy annál idősebb serdülők esetében:

Az ajánlott adag szükség szerint egy tasak 4–6 óránként. 24 órán belül ne vegyen be 4 tasaknyinál többet (ez 2000 mg paracetamolnak és 120 mg pszeudoefedrinnek felel meg).

 

A feltüntetett adagot ne lépje túl.

 

Májbetegek

Májkárosodásban szenvedő betegeknél az adagot csökkenteni kell, vagy az egyes adagok között több időt kell hagyni. A gyógyszer alkalmazása előtt kérjen tanácsot kezelőorvosától.

 

Alkalmazása gyermekeknél és serdülőknél

15 évesnél fiatalabb gyermekeknek nem adható.

 

Hogyan kell szedni a Neo Citran Cold and Sinus-t?

Szájon át történő alkalmazásra.

 

Oldja fel agy tasak tartalmát egy bögrényi forró, de nem forrásban levő vízben (kb. 250 ml). Igya meg, ha elfogadható hőmérsékletűre hűlt.

 

A készítményt 3 napnál tovább ne használja. Tájékoztassa kezelőorvosát, ha tünetei 3 napon belül nem enyhülnek, vagy éppen súlyosbodnak.

 

Ha az előírtnál több Neo Citran Cold and Sinus-t vett be

Ha a gyógyszerből véletlenül túl sokat vett be, azonnal forduljon orvoshoz, még akkor is, ha jól érzi magát, mivel fennáll a késői, súlyos májkárosodás kockázata.

 

Ha elfelejtette bevenni a Neo Citran Cold and Sinus-t

Ha egy adagot elfelejt bevenni, vegye be amint eszébe jut, kivéve, ha már közel van a következő adag bevételének ideje. Ezután folytassa a kezelést az ajánlottak szerint. Két adag között mindig hagyjon legalább 4 órás időszakot eltelni. Ne vegyen be kétszeres adagot a kihagyott adag pótlására.

 

Ha bármilyen további kérdése van a gyógyszer alkalmazásával kapcsolatban, kérdezze meg kezelőorvosát vagy gyógyszerészét.

 

 

4.       Lehetséges mellékhatások

 

Mint minden gyógyszer, így ez a gyógyszer is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

 

A paracetamol lehetséges mellékhatásai:

HAGYJA ABBA a gyógyszer szedését, és azonnal forduljon orvoshoz vagy gyógyszerészhez, ha az alábbiakat tapasztalja:

·                allergiás reakciók, ezen belül zihálás, légszomj, az arc vagy a száj bedagadása,

·                bőrkiütés (ezen belül csalánkiütés, viszketés), bőrpír,

·                hámlás, hólyagok, sebek a bőrön, fekélyek a szájüregben,

·                vérképzőszervi problémák, ezen belül szokatlan vérzés vagy véraláfutás.

A fenti mellékhatások ritkák (1000-ből legfeljebb 1-betegnél fordulhatnak elő) vagy nagyon ritkák (10 000-ből legfeljebb 1-betegnél fordulhatnak elő). Nagyon ritka esetekben súlyos bőrreakciókat jelentettek (10000-ből legfeljebb 1-betegnél fordulhatnak elő).

 

Ritkán egyéb mellékhatások is előfordulhatnak (1000-ből legfeljebb 1-betegnél fordulhatnak elő). Ha az alábbiak bármelyikét észleli, tájékoztassa kezelőorvosát:

·                májproblémák. Ritka esetekben a májfunkcióra utaló laboreredmények kórosak lehetnek.

·                hasi fájdalom vagy hasi panaszok (hasmenés, hányinger és hányás).

 

A pszeudoefedrin lehetséges mellékhatásai:

HAGYJA ABBA a gyógyszer szedését, és azonnal forduljon orvoshoz vagy gyógyszerészhez, ha az alábbiakat tapasztalja:

·                magas vérnyomás, gyors szívverés,

·                alvászavar, nyugtalanság, idegesség, ingerlékenység, zavartság, nem valós dolgok érzékelése (hallucinációk),

·                bőrkiütés (ezen belül csalánkiütés, viszketés), bőrpír,

·                vizelési nehézségek.

Ritkán egyéb mellékhatások is előfordulhatnak (1000-ből legfeljebb 1-betegnél fordulhatnak elő). Ha az alábbiak bármelyikét észleli, tájékoztassa kezelőorvosát:

·                szájszárazság.

 

Mellékhatások bejelentése

Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármilyen lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. A mellékhatásokat közvetlenül a hatóság részére is bejelentheti az V. függelékben található elérhetőségeken keresztül.

A mellékhatások bejelentésével Ön is hozzájárulhat ahhoz, hogy minél több információ álljon rendelkezésre a gyógyszer biztonságos alkalmazásával kapcsolatban.

 

 

5.       Hogyan kell a Neo Citran Cold and Sinus-t tárolni?

 

A gyógyszer gyermekektől elzárva tartandó!

 

A tasakon és a dobozon feltüntetett lejárati idő (Felh.:) után ne szedje ezt a gyógyszert. A lejárati idő az adott hónap utolsó napjára vonatkozik.

 

Legfeljebb 25°C-on tárolandó.

 

Semmilyen gyógyszert ne dobjon a szennyvízbe vagy a háztartási hulladékba. Kérdezze meg gyógyszerészét, hogy mit tegyen a már nem használt gyógyszereivel. Ezek az intézkedések elősegítik a környezet védelmét.

 

 

6.      A csomagolás tartalma és egyéb információk

 

Mit tartalmaz a Neo Citran Cold and Sinus?

-                 A készítmény hatóanyagai: paracetamol és pszeudoefedrin-hidroklorid.

Tasakonként 500 mg paracetamolt és 30 mg pszeudoefedrin-hidrokloridot tartalmaz.

-                 Egyéb összetevők: szacharóz, aszpartám (E951), feketeáfonya-aroma (szójalecitint tartalmaz), málnaaroma (szójalecitint tartalmaz), tőzegáfonya-aroma (szójalecitint tartalmaz), mentolaroma (szójalecitint tartalmaz), zöldteaaroma (szójalecitint tartalmaz), vízmentes citromsav, nátrium‑citrát (E331), dinátrium-edetát, aceszulfám-kálium, maltodextrin, víztartalmú kolloid szilícium-dioxid, narancssárga FCF (Sunset yellow [E110]), alluravörös AC (Allura red AC [E129]) és brillantkék (Brilliant blue FCF [E133]). (A fenti összetevők egy részéről a 2. pont végén is szerepel információ.)

 

Milyen a Neo Citran Cold and Sinus külleme és mit tartalmaz a csomagolás?

A készítmény 9,2 g szemcsés por belsőleges oldathoz, amely különálló tasakokba csomagolt, esetleg barna szemcséket tartalmazó, szabadon folyó, fehér/törtfehér porból áll.

A Neo Citran Cold and Sinus 6, 8, 10, 12 és 14 tasakot tartalmazó dobozok formájában kapható.

 

Nem feltétlenül mindegyik kiszerelés kerül kereskedelmi forgalomba.

 

A forgalomba hozatali engedély jogosultja

GlaxoSmithKline-Consumer Kft.

1124 Budapest

Csörsz u. 43.

Magyarország

 

Gyártó

Novartis Consumer Health GmbH

Zielstattstr. 40, D-81379 München

Németország

 

GSK – Gebro Consumer Healthcare GmbH

Bahnhofbichl 13, 6391 Fieberbrunn

Ausztria

 

Novartis (Hellas) S.A.C.I.

National Road No 1 (12th km), Metamorphosi 144 51 Athens

Görögország

 

GSK Consumer Healthcare GmbH & Co. KG

Barthstraße 4

80339 München

Németország

 

Ezt a gyógyszert az Európai Gazdasági Térség tagállamaiban az alábbi neveken engedélyezték:

Ausztria
 Theraflu Erkältungsgetränk 500 mg / 30 mg Pulver zur Herstellung einer Lösung zum Einnehmen
 
Észtország
 TheraFlu SN
 
Németország
 Theraflu Erkältung Heissgetränk 500 mg / 30 mg Pulver zur Herstellung einer Lösung zum Einnehmen
 
Görögország
 Comtrex Cold Day
 
Magyarország
 Neo Citran Cold and Sinus por belsőleges oldathoz
 
Olaszország
 TERMADEC 500 mg + 30 mg polvere per soluzione orale
 
Lettország
 Theraflu SN 500 mg/30 mg pulveris iekšķīgi lietojama šķīduma pagatavošanai
 
Litvánia
 Theraflu SN 500 mg/30 mg milteliai geriamajam tirpalui
 
Lengyelország
 Theraflu Przeziębienie
 
Spanyolország
 Termalgin Gripe y Resfriado polvo para solución oral
 

 

OGYI-T-22589/01           6 db   tasakban és dobozban

OGYI-T-22589/02           8 db   tasakban és dobozban

OGYI-T-22589/03           10 db  tasakban és dobozban

OGYI-T-22589/04           12 db  tasakban és dobozban

OGYI-T-22589/05           14 db  tasakban és dobozban

 

A betegtájékoztató legutóbbi felülvizsgálatának dátuma: 2016. július

 



forrás:Pharmainfo




Figyelmeztetés
Mielőtt használni kezdené a gyógyszert, a dobozban található betegtájékoztatót is figyelmesen olvassa át! Kérdés esetén forduljon orvoshoz, gyógyszerészhez!



A meghűlés tüneteire használható termékek csoportosítása

Meghűlés, nátha, influenza
Nátha kezelése
Immunrendszer erősítése

Torokfertőtlenítés, torokfájás
Köhögésre ható szerek
Kombinált hatású szerek

Vitamin készítmények

Láz és fájdalomcsillapítók
Orrjárat tisztítás


Súly: 95 g

ÁFA: 5

Nyomtatható változat Elküldés egy ismerősnek KedvencekhezKérdés küldése


Bankkártya elfogadás


06-94-379-028
ásvány ékszerek

Szállítási díjak

BELFÖLDRE
MPL elérhetőségei
06 1 767 8272
Szállítás házhoz

Kézbesítés:1-5 munkanap
Szállítási költség
 890 Ft-tól
NYOMKÖVETÉS
Szállítás Pontokra


 


Webáruház

0.233 mp


webáruház négyzet fájlwebáruház négyzet fájl
   Glutén gyógyszerekben    homeopátia allergia    DEPRESSZIÓ, alvászavar    schüssler alkalmazás képekkel    Terhességi vitaminok    GYÓGYNÖVÉNYEK betegségekre    Koleszterin    Beszerzése hosszadalmas    Candida diéta    ÉTRENDKIEGÉSZÍTŐK    ékszer táblázat    Deva folytatás    Schüssler tünet    vitamin igény folyt    Zöldkagyló hatása    Glukózamin szulfát    MSM    KURKUMIN    Kondroitin szulfát    Édesítőszerek fajtái    Természetes antibiotikumok    szemcseppek    Ellenőrzés    Vásárlási tájékoztató    Szelén hatásai    BACH virágesszenciák    Szállítási költségek    TOJÁS, TEJ, PORATKA,MACSKA ALLERGIA    Biztonsági adatlapok    Szénanáthát kimutató teszt    Immunrendszer    Tejelválasztás    Kék Lukács termékek    Féreghajtó, féregirtó    körömvirág hatása    Termékenység    Önvizsgálati teszt folyt    Promóciós kód    Virágesszecia folyt.    vizelet vizsgálat    Ínhüvely gyulladás    Mi okoz hányingert?    allergia kezelése    Vitamin 6 hóig    Vitamin 7-12 hóig    Vitamin 1-3 éveseknek    Vitamin 4-6 éveseknek    Vitamin 7-10 éveseknek    Vitamin 11-14 éves    Vitamin 15-18 éves    Vitamin 19-50 évesek    arcüreg gyulladás    Vitamin 50 éveseknek    Vitamin terheseknek    Vitamin szoptatóknak    Vitamin fizikai munka    Vitamin stressz alatt    Vitamin dohányzóknak    Vitamin alkoholisták    Vitamin klimax alatt    Emésztés összefoglaló    Fogamzás elősegítése    Köszvény kezelése    Ajakápolás    FOGYÁSI TRÜKKÖK    Deva általános    Horoszkóp-ásványok    Mi okoz hasmenést?    Prolaktin    összetett deva spray    Ágymelegítők    bárányhimlő    Korai magömlés    GINKGO BILOBA    Bioco termékek    Hasizomerősítők    Pharmaforte termékek    Ásványi anyagok hiánya- túladagolás    Idegkárosodás ( NEUROPÁTIA )    BISNODE    SCHÜSSLER terhességben    Energy termékek    hüvelyi pH    Ránctalanítók    Arclemosó, tonik, maszk    Szemránckrémek    Bőrfeszesítő, tömörség    Növényi kivonatokkal    Arany, gyémánt, ezüst    rozacea, vitiligo, májfolt, pigment    Állati eredetű    Hidratálók    Jód pótlása    Vesekövesség    allergia egyéb szerei    Asztma kezelése    Szappanok    Körömápolás    Intim mosakodás    Visszér kezelése    Aranyér    Porcerősítők komponens    Vitamin 50 éven felül    Vitaminok férfiaknak    vitaminok cukorbetegeknek    Vitaminok felnőtteknek    Ásványi (Ca, Mg, Se, Zn)    Vas tartalmú készítmények    PATTANÁSOS BŐR    Étvágycsökkentők    Bélflóra helyreállítása    Gyomorégés    puffadás kezelése    Emésztési problémák    Hányinger csillapítása    Tejcukorérzékenység    Bőrgomba    Körömgomba    Hüvelygombásodás    Herpesz    Műfogsor ápolása    Fogínysorvadás    Fényvédelem    Torokfertőtlenítés    Diabetikus édesség    Édesítőszerek    hüvely szárazság    klimax teszt    Lisztérzékenység    candida kimutatása    ovuláció időpontja    székletvér    drog tesztek    ételintolerancia    prosztata teszt    Húgyúti fertőzés    Fertőzőbetegségek    Ekcémás bőr    fogzás    hasfájós csecsemő kezelése    Orrjárat tisztítás    popsiápolás    fejbőrápolás, koszmo    Q10 vitaminok    Homoktövis    grapefruitmag    Sebellátás, sebkezelés lehetőségei    Tabletták hajhullásra    Fülzsír kezelése    Hialuron tartalmú    Lúgosító teák    általános erősítő    HALOLAJ    Lenmagolaj    Omega-3 gyerekeknek    fokhagyma medvehagyma    IDŐSKORI LÁTÁSROMLÁS    Műkönnyek szemszárazságra    Méregtelenítő tapaszok    Béltisztító termékek    Méregtelenítés    Béta glükán tartalmú    Paradicsom kivonat    Fűrészpálma kivonat    Progeszteron    Holt-tengeri termékek    Ásvány ékszerek 1.    Ásvány ékszerek 2 folyt.    Dr. Organic termékek    Aloe vera termékek    Narancsbőr    Psoratinex pikkelysömörre    Hair nice termékek    E recept    ásványok tisztítása, energetizálás    Vizeletcsepegés    Böngésző folytatasa    Cigaretta terhesség alatt    Alocado termékek    Őszülés elleni    Növényi szterinek    Schüssler kereső    Hány nap múlva    Bélférgesség    Fizetési módok    személyes átvétel    megjegyzés a rendelés    Egyedi ékszerek ásványból    Viviscal hajnövesztő    gyömbér    AJÁNDÉKOKNAK VALÓ    Száraz bőr    ÍZÜLETI KRÉMEK    Homeopátia szülés    Sebgyógyulást elősegítő    Macskagyökér kivonatok    Citromfű    Melatonin    Teakészítmények    Komló    Összetett készítmények    Orbáncfű    Egyéb készítmények    Adatkezelés    Rostok    Kolosztrum    A vitamin    B vitamin csoport    C vitamin    D vitamin    E vitamin    K vitamin    ŐSZÜLÉS    Olvasnivaló    Ráncosodás    Szájápolás-homeopátia    karkötők    Meridiánok    böngésző    Változás 2013.április 1-től    Ásvány számozása 2    Acidózis, alkalózis    Terhesség, szoptatás    Betegségek lelki okai    Porcerősítés gyermekkorban    Armonia termékcsalád    Preventa víz használata    Videók    Akció    Vevőszolgálat    Vitamin ajánló    Antioxidánsok    Progeszteron női    Expediáláshoz    expediáláshoz Hasmenés    Schüssler krémek    Online Patika    Köröm elváltozások    online fizetés később    Zodiákus    méhen belüli fogamzásgátló eszközök    IBS irritabilis colon szindroma    Gombafertőzés ( bőr, köröm, hüvely)    Schüssler táblázat    Akvamarin    Amazonit    Ametiszt    Vércsoport diéta    Aventurin    Hematit hatása    Gránát hatásai    Hegyikristály hatásai    Holdkő hatásai    Jáspis hatásai    Howlit hatásai    Jáde hatásai    Kalcedon hatása    Karneol hatása    Malachit hatása    Napkő hatása    Rózsakvarc hatása    Rodonit hatása    adatkezelés folytatása    Orrcsepp/orrspray adagolása    Mol pont lista 2    Figyelmeztetések, gyógyszerkölcsönh    Bankkártya elfogadás    Hisztamin intolarencia    A Lyme kór kezelése tünetei    Kálium hatása    Króm szabályozza a vércukor azintet    Teafa olaj hatásai és termékek    Gyógynövények hatásai II.    Gógynövények hatásai III.    Betegségek és kezelési lehetőségei    Nátha( orrhurut) rhinitis acuta    kakaóvaj    Aminosavak hatása    Kakaóvajas termekek    Tesztek allergiában, gyorsan segít    mi okoz viszketést?    Gyorstesztek otthoni vizsgálathoz    Vesekárosodásra utaló tünetek    Barátcserje hatása    Kullancs okozta betegségek    Mitől puffadok?    Dr. Herz termékek    Epekövesség    gyógyító ásványok    Természetes gyógymódok:légút
lábléc